Szafy wnękowe – garderoba Twoich marzeń

Szafy wnękowe tworzone w naszym biurze w Poznaniu, to idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają dobrego i optymalnego sposobu na wykorzystanie wnęki, czy miejsc pod zabudowę. Dobrze zaprojektowana i przemyślana przestrzeń szafy na wymiar, pozwoli na uporządkowanie naszych ubrań i drobiazgów.

Szafy wnękowe harmonizują i porządkują przestrzeń mieszkania. Można je przygotować w kolorach i z materiałów, które będę pasować do wystroju mieszkania, pokoju, czy korytarza. Nadają one charakteru i nowoczesności pomieszczeniu.

szafy na wymiar poznań szafy wnękowe poznań szafy przesuwne poznań szafy typu komandor poznań

Szafy wnękowe na wymiar z Poznania

Oferujemy szafy wnękowe na wymiar, w tym szafy przesuwne typu komandor, szafy pod zabudowę i wszystkie inne, które nasi specjaliści z Poznania są w stanie wykonać według indywidualnych projektów.

Szafy na wymiar pozwalają wykorzystać potencjał danego pomieszczenia. Jednocześnie pozwalają zerwać z tradycyjną metodą funkcjonowania szafy. Wnętrze szafy pod zabudowę, wnękowej i przesuwnej możemy dowolnie zaprojektować w Poznaniu, robiąc w niej miejsce na ubrania, koszule, kurtki, bieliznę, a nawet na elementy biurowe, czy odkurzacz.

Nasi klienci nie mają żadnych ograniczeń w zaprojektowaniu wnętrza swojej szafy pod zabudowę. W Poznaniu, gdzie mieści się nasze biuro wiemy, że w zależności od rodzaju pomieszczenia szafa może spełniać zupełnie różne funkcje. W korytarzu, może być miejscem do przechowywania płaszczy i kurtek, butów czy elementów ogrodowych. W pokoju czy biurze może być idealnym miejscem do trzymania dokumentów, segregatorów, obrusów, czy elementów, po które nie sięgamy zbyt często. W łazience natomiast szafy pod zabudowę są miejscem do ukrycia pralki, koszów na pranie, czy bojlera.

Szafy przesuwne typu komandor

Nasze szafy z Poznania mogą posiadać drzwi przesuwne, typu komandor, dzięki czemu w miejscach o małych gabarytach nie będą zajmować miejsca. Szafy z drzwiami przesuwanymi to idealne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie nowoczesność i niezawodność. Drzwi przesuwne możemy zaproponować z różnych materiałów, takich jak szkło, drewno, tworzywo czy lustro. Dzięki czemu mogą spełniać dodatkowe funkcje w korytarzach, wiatrołapach czy łazience.

W naszej ofercie znajdują się:

Szafy na wymiar ze ściankami bocznymi, które są najbliższe wyglądowi tradycyjnych szaf. Ich różnicą jest możliwość dowolnego zaprojektowania wnętrza i całkowitych gabarytów szafy.

Szafy na wymiar z jedną ścianką, umożliwiają wypełnienie przestrzeni i wnęki, która nie jest zamknięta z obu stron. Dzięki temu wykorzystujemy jedną ze ścian jako oparcie.

Szafa na wymiar wnękowa to najbardziej popularne rozwiązanie. Dzięki niemu wolna przestrzeń w pomieszczeniu wykorzystywana jest w 100%. Możemy do niej dopasować cały układ wewnętrzny szafy, tworząc garderobę, szafę pod zabudowę, czy pomieszczenie do ukrycia nawet wielkogabarytowych przedmiotów.