Meble kuchenne na wymiar od producenta z Poznania

Wybierając meble kuchenne zawsze stajemy przed dylematem z jakich elementów powinna być wykonana.

Wiemy, że kuchnia jest miejscem wyjątkowym w każdym domu. To tutaj koncentruje się życie kulinarne domowników. Powinna być więc nie tylko praktyczna, ale przede wszystkim funkcjonalna. Kuchnia to najczęściej eksploatowane pomieszczenie w domu. Dlatego wszystkie meble kuchenne produkowane przez nas w Poznaniu są wytrzymałe i odporne na zużycie.

Codzienne gotowanie, powoduje zużywanie się blatów, szafek i szuflad. Dodatkowo wszystkie elementy kuchenne są narażone na na wilgoć, kontakt z gorącymi płynami, ostrymi narzędziami i wszelkiego rodzaju tłustymi plamami. Tworzymy zatem meble na wymiar na miejscu w Poznaniu, z oryginalnych i trwałych materiałów takich marek jak Kronospan, Kronopol, Egger. Każdą kuchnie wzbogacamy o najlepsze elementy wyposażenia marek BLUM, PEKA, REJS, HETTICH, FGV. Dzięki temu zawiasy szafek, mechanizmy szuflad, będą przez lata funkcjonować niezmiennie.

Funkcjonalne i wytrzymałe kuchnie na wymiar

Funkcjonalne i wysokiej jakości kuchnie na wymiar produkujemy w Poznaniu według projektów indywidualnych. Jeśli jednak nie masz pomysłu na wykończenie i aranżacje swojej nowej kuchni, pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania z bazy naszych projektów. Jednocześnie oddajemy do Twojej dyspozycji naszych specjalistów, którzy zaprojektują kuchnie marzeń.

Meble kuchenneprzygotowujemy nie tylko z najnowocześniejszych i najbardziej trwałych materiałów, ale przede wszystkim stawiamy nacisk na wyjątkowe wzornictwo, funkcjonalność i wygodę. Każdy projekt mebli cieszy oko, nadając kuchni niezwykły charakter.

Często zastanawiamy się czy zamawiać meble kuchenne na wymiar z Poznania, mniejszych miejscowości, czy większych miast. Najważniejsze jest to, by kierować się bliskością zamieszkania. W Walter kuchnie cenimy sobie bezpośrednie spotkanie, dzięki któremu nasze projekty mogą odzwierciedlać niemal wszystkie potrzeby.

Indywidualne projekty kuchni z Poznania

Indywidualne projekty kuchni u różnych producentów, nie tylko z Poznania, posiadają często długi czas realizacji. Często to sprawia, że musimy odłożyć w czasie przeprowadzkę do nowego mieszkania czy domu. Dlatego bardzo istotny jest dla nas szybki czas realizacji. Projektujemy, organizujemy materiały, produkcje i transport kuchni w niespełna x dni. Wszystkie elementy montujemy podczas jednej wizyty. Nie dosyłamy dodatkowych elementów w późniejszym czasie, ponieważ wiemy, że nic tak nie psuje odbioru nowej kuchni, jak niedokończony projekt.

Nasze meble na zamówienie realizujemy z naszej siedziby w Poznaniu. Jesteśmy firmą o ponad dwudziestoletnim doświadczeniu w projektowaniu mebli kuchennych, mebli biurowych i różnych mebli na wymiar. Wszystkich klientów z Poznania i okolic zapraszamy do kontaktu.